Jeżeli chciałbyś przejść kurs żeglarski i zdobyć patent żeglarza jachtowego w formie wypoczynku na Mazurach, to jest to oferta dla Ciebie. Niezależnie, czy zechcesz popłynąć sam, czy z rodziną lub przyjaciółmi. Czarterujemy jacht, bierzemy instruktora i żeglujemy po pięknym pojezierzu, poznając je - w końcu wszystko czego potrzebujemy mamy na jachcie, lub w porcie, więc bez przeszkód żeglujemy codziennie nocując w innym miejscu. Imprezowe Mikołajki, szantowy Sztynort, cichy Ryn, zatoki, bindugi, lasy i przyroda na bardziej i mniej uczęszczanych akwenach szlaku zauroczy każdego.

wschód słońca Mazury

Spędzając czas na jachcie podczas tygodniowego rejsu uczysz się nie tylko w trakcie pływania, ale i postoju, czy przerwy obiadowej - w końcu trafiłeś do samego centrum żeglarskiego świata, gdzie wszystko co Cię otacza nierozerwalnie łączy się z tym sportem. Tego rodzaju szkolenie jest niezwykle wydajne, gdyż przygotowuje bezpośrednio do prowadzenia jachtów kabinowych po Mazurach. Jest też wspaniałą przygodą i wypoczynkiem dla nie przechodzących szkolenia członków załogi.

Na koszt rejsu szkoleniowego na Mazurach, nie wpływa ilość osób w załodze (max 6)

Cena obejmuje:                     

  • Kurs żeglarski                  
  • Opieka sternika - instruktora                   
  • Miejsce na jachcie *

*Jachty wyposażone są w koje i materace do spania, jaskółki i bakisty (półki i szafki) do przechowywania rzeczy oraz wyżywienia na czas trwania rejsu. Na każdym jachcie znajduje się kuchenka gazowa i wyposażenie kuchenne.

Cena nie obejmuje:

  • Opłaty egzaminacyjnej wg. Rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki "w sprawie uprawiania turystyki wodnej" w kwocie 250 zł - normalna oraz 125 zł ulgowa.
  • Wyżywienia, sanitariatów i kosztów własnych.*
  • Dojazdu i opłat parkingowych **

* Tak już jest na Mazurach, że w portach i przystaniach za ubikacje i prysznice często trzeba płacić. Średnia cena WC to ok 2 PLN prysznica 10 PLN. Zwyczajem jest, że załoga żywi sternika, instruktora. W praktyce wygląda to tak, że sternik nie opłaca wyżywienia, jakie kupujemy w sklepie i zabieramy ze sobą na rejs. Załoga sama decyduje co, w jakiej ilości i o jakiej porze spożywa.

** Pomagamy w organizacji dojazdu i odpowiedniego miejsca parkingowego.

Cena zalezna jest od terminu i wielkości jachtu, wacha się w przedziale 2000 - 4000 PLN, choć może być wyższa w przypadku dłuższych wakacji na najnowoczesniejszych i największych jednostkach, a niższa jeżeli np. płyniemy bez szkolenia, jedynie ze skipperem. Napisz do nas! W treści wiadomości wystarczy napisać: Mazury, termin i ilość miejsc potrzebnych na jachcie - to wszystko! Resztą zajmeimy się my. KONTAKT

Zachód słońca Mazury

 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account