CZARTER

czarter
Łap za stery i żegluj po Gdańsku. 4 godzinki? Cały dzień? 3 dni? Możliwości jest dużo i jeżeli tylko terminy na to pozwolą, nasz sprzęt jest dla Ciebie do dyspozycji. 

Jeżeli jesteś absolwentem kursów WIND HUNTER, przysługuje Ci niższa cena na czarter naszych jachtów. Zapłacisz ok 30% mniej! Pływałeś już na tym jachcie, znasz go i znasz akwen – dla nas czarterować jacht takiej osobie to przyjemność. 

Oprócz tego zapraszamy do kontaktu nawet, gdy nie masz uprawnień bądź skippera do posadzenia za sterami. Umożliwiamy czarter z kapitanem, skipperem lub instruktorem nawet na kilkugodzinne żeglowanie po wodach Gdańska. 

Tango 730 S „Kurka Wodna” – mieczowy jacht żaglowy z przyczepnym silnikiem zaburtowym tohatsu 4 km. Miecz obrotowy, podnoszona płetwa sterowa, grot na pełzaczach z lazy jackiem, fok rolowany na sztagu. Jacht przystosowany do żeglugi po wodach śródlądowych. Duży, wygodny kokpit z powodzeniem mieści 6 osób, nie myśl jednak że wsiadasz na jacht któego właściwości nautyczne poświęcono kosztem wygody… o nie, „S” w nazwie jachtu to skrót od „SPORT”. 5 miejsc do spania z materacami. Wyposażony w kuchenkę gazową oraz instalację elektryczną pozwala komfortowo spędzać noce i przygotowywać posiłki w portach Martwej Wisły i Zalewu Wiślanego. Dowiedz się kiedy jacht jest wolny klikając w jego ikonkę, otworzysz wtedy kalendarz, biały kolor oznacza, że, jacht jest wolny i do wzięcia dla każdego chętnego 🙂 
Tango

KONTAKT

+48 889 651 238

+48 666 510 469
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
Poza tymi godzinami też zdarza nam się odbierać również w weekendy 😉
@ - całodobowo!

biuro@wind-hunter.pl

Logo Wind Hunter

Jak przetwarzamy Twoje dane? czytaj tutaj.

Call Now Button