Wychodząc naprzeciw żeglarzom (i nie tylko), którzy chcieliby stawiać pierwsze kroki na jachtach morskich na rejsach po słonych wodach, organizujemy weekendowe rejsy po Zatoce Gdańskiej.

Na pokładzie stawiamy się w piątek popołudniu lub wieczorem – po pracy i wypływamy na morze! Żeglujemy sobotę, kolejną noc i niedzielę… oczywiście z przerwami! Gdzie dopłyniemy? Hel, Gdynia, Puck, Władysławowo? Tam, gdzie wiatr nas poniesie. Do załogi nie przyjmujemy więcej niż 3 osoby – po pierwsze dlatego, że jacht nie jest na tyle pojemny, by zmieścić więcej załogantów, a po drugie dlatego, by każdy z takiego rejsu wyniósł tak dużo, jak to tylko możliwe.

Żeglując, nauczymy się podstaw nawigacji, obsługi urządzeń nawigacyjnych i map morskich. Dowiemy się co to są nabieżniki, jak rozróżniać światła nawigacyjne, poczujemy większe fale i dowiemy się jak żeglować jachtem balastowym.
Każdy rejs prowadzi wykwalifikowany skipper, który chętnie podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami, a na koniec rejsu wystawi odpowiednią opinię, potrzebną do uzyskania kolejnych stopni PZŻ.

Kiedy żeglujemy?
W każdy weekend 2020 od 17.04 do 29.10.2020

Koszt rejsu:
400 zł: miejsce na jachcie, kapitan
100 zł: zrzutka na miejscu do kasy jachtowej na wyżywienie, opłaty portowe, paliwo do jachtu. Niewydane pieniądze ze zrzutki wracają do uczestników.
Obowiązują zniżki: grupowa (rodzinna).

* Rejsy nie odbywają się, jeżeli zgłosi się mniej niż dwóch uczestników
do tygodnia przed rozpoczęciem rejsu. 

Pytania? Tradycyjnie: biuro@wind-hunter.pl

Call Now Button