GRECJA SPORADYCZNIE 2022

Ahoj! 10-17 września 2022 robimy wielki powrót na wody cudownej Grecji! Najważniejsze szczegóły poniżej, ale już teraz musisz wiedzieć, że Grecja to przepastny kraj z niezliczoną ilością wysepek, zatok, półwyspów, doskonałym jedzeniem, wspaniałymi ludźmi i NIEZIEMSKIMI widokami, a to wszystko podziwiane z pokładu jachtu… no marzenie! Wiem co mówię, byłem tam już wiele razy i każdy rejs był cudowny. Tym razem odwiedzamy wyspy MAMA MIA! czyli Sporady!

Grecja
Grecja
WEEKENDOWE REJSY STAŻOWE

Jacht na jakim płyniemy to SUN ODYSSEY 45.2 oraz OCEANIS 40. Jachty są średniej wielkości jachtami przygotowanymi do żeglugi morskiej w wydaniu śródziemnomorskim. Co to oznacza? Oznacza to, że mają wszystko, by skutecznie, bezpiecznie i komfortowo żeglować po wodach morza Egejskiego! Mieszczą odpowiednio 9 i 7 osób w dwuosobowych kabinach lub w mesie (salonie). Można na etapie rezerwacji miejsca na rejsie zaklepywać sobie kabinę / koję!

Rejs zaczynamy i kończymy w Volos. Dojazd do portu organizujemy wynajmując kilkuosobowy samochód lub bus w miejscu lądowania samolotu (Ateny lub Saloniki), tak samo wracamy na lotnisko. Czyli: Samolot -> wynajęty bus -> Jacht. Oczywiście wszystko organizujemy my, niczym się nie martwcie! Sporady to wyspy na morzu Egejskim, które słyną z filmu MAMMA MIA. Widzieliście film? To właśnie widoki które was czekają, a filmowe kreacje, widoki i klimat nie różnią się wcale od tych rzeczywistych. Po prostu taka jest Grecja!

Co jemy? GRECJĘ! Greckie smaki nie tylko w restauracjach, tam nawet produkty z Lidla smakują jakoś… grecko! Na początku rejsu robimy tak zwaną „zrzutkę na kasę jachtową” z której to kasy pokrywamy wydatki na prowiant, czyli żywność i napoje. Z tej kasy rozliczamy również opłaty portowe i paliwo do jachtu. Zwyczajowo w składce nie bierze udziału kapitan jachtu, a oczywiście wyjścia restauracyjne i dodatkowe atrakcje pokrywamy z własnej kieszeni. Z głodu nie padniemy!

Kapitanowie to kumaci goście! Płynie Stachu i Mieszko, pewnie kojarzycie typków. Pierwszy to Bałtycki wyga zwany rzeźnikiem z Martwej Wisły, chodzą plotki, że na jego ciele rozwijają się ukwiały a gdzieś w brodzie mieszka ośmiornica. Stachu to bezpieczeństwo, sumienność i uczciwy rejs. Mieszko zna Grecję już całkiem nieźle, to będzie jego 10ty rejs po jej wodach, a bodajże 30ty po morzu śródziemnym. Ten gość również stawia dużo na bezpieczeństwo, nurkuje i gra na gitarze. Tacy fajni panowie!

 

CENA 570 EURO OBEJMUJE:
– Czarter jachtu
– Kapitana
– Sprzątanie jachtu po rejsie
– Ponton
– Silnik zaburtowy
– Kaucja ubezpieczeniowa jachtu

 

 

CENA NIE OBEJMUJE:
– Dojazdów (lot + wynajem busa do portu) – Na dzień 5.01.2022 cena lotu do Aten to ok 120 zł // Bus to koszt dzielony na ilość osób, pewnie ok 50 Euro za tydzień / os.
– Zrzutki do kasy jachtowej (rozliczana po rejsie) 100 E / os / tydzień (ze sporym nakładem)
– Dodatkowych atrakcji (zwiedzanie, restauracje itd)

 

WSZYSTKIE INFORMACJE ORAZ ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU:
730 505 275
LUB NA @:
BIURO@WIND-HUNTER.PL

ZAPRASZAMY!

Call Now Button