ŻEGLARZ JACHTOWY – KURSY ŻEGLARSKIE

   Oto oferta szkoleń żeglarskich w WIND HUNTER. Każdy z kursów realizowany jest według wytycznych Ministerstwa Sportu i Turystyki, tak by każdego kandydata przygotować do egzaminu na odpowiedni stopień właściwego polskiego związku sportowego. Najważniejsza dla nas jest jakość, to dzięki niej nasze kursy żeglarskie i motorowodne cieszą się tak dobrą opinią w Gdańsku i w całej Polsce. Przyjeżdżają do nas zainteresowani nie tylko z Trójmiasta, bo i z Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, a także z Niemiec, Irlandii, USA, Ukrainy i Białorusi.

   Mamy do wyboru różnego rodzaju kursy. Każdy kurs żeglarski dopasowany jest do indywidualnych potrzeb kursantów i czasu który mogą na kurs poświęcić. Każdy kurs żeglarski kończy się egzaminem na patent żeglarski, choć jeżeli tylko zechcesz, nauczymy Cię żeglować i bez konieczności zdawania egzaminu, a jeżeli czujesz się dobrym żeglarzem, możesz przyjść do nas na sam egzamin, nie przechodząc kursu u nas.

   Najważniejszymi i największymi atutami naszej szkoły, które wyróżniają nas na tle konkurencji to nauczanie żeglarstwa na jachtach mieczowych i na wodzie śródlądowej. Uczymy się między innymi: schodzenia z mielizn, cumowania do dzikich brzegów i kładzenia masztu.

Poniżej możesz zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi każdego z kursów. Wybierz kurs żeglarski odpowiedni dla Ciebie i skontaktuj się z nami.

KONTAKT

+48 889 651 238

+48 666 510 469
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
Poza tymi godzinami też zdarza nam się odbierać również w weekendy 😉
@ - całodobowo!

biuro@wind-hunter.pl

Logo Wind Hunter

Jak przetwarzamy Twoje dane? czytaj tutaj.

Call Now Button