PROMOCJE

Kurs dopasowany

OPIEKA INSTRUKTORSKA PO SZKOLENIU

Dla osób, które ukończyły szkolenie, pomyślnie przeszły egzamin żeglarski, ale nadal nie są pewne swoich możliwości, lub obawiają się, że czegoś mogły nie zapamiętać jak należy, mamy możliwość uczestnictwa w praktycznym pływaniu doszkalającym. Umów się z nami i popłyń raz jeszcze z instruktorem, by wszystko sobie przypomnieć, lub po prostu przyjedź do nas i rozwiej wszystkie wątpliwości związane z samodzielnym prowadzeniem jachtów. Jeżeli właśnie odbywa się jakiś kurs, na którym są wolne miejsca, to za takie doszkolenie zapłacisz 0 zł.

Pomożemy każdemu absolwentowi (i nie tylko), który szuka jachtu do wyczarterowania gdzieś w Polsce, nie do końca pamięta jak zawiązać konkretny węzełek, czy wykonać manewr, lub chciałby się skonsultować w dowolnych kwestiach związanych z żeglarstwem. Służymy wiedzą, doświadczeniem i kontaktami w całej Polsce, szczególnie tym, którzy nam zaufali i ukończyli nasze kursy żeglarskie.

Chcesz się rozwijać dalej, ale w naszej ofercie nie ma tego, co Cię interesuje? Zadzwoń lub napisz i podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami – jesteśmy dla Was i to dla Was robimy to, co robimy. Jeżeli nie zorganizujemy tego, czego potrzebujesz, to na pewno poradzimy gdzie szukać lub kogo pytać o potrzebne Ci rzeczy. Znamy dużo ludzi zajmujących się sprawami żeglarsko-wodniackimi, więc pewnie pomożemy!

VOUCHER NA KURS ŻEGLARSKI

„Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie.”
Podaruj bliskiej osobie przygodę na żaglach w Gdańsku! Proponujemy zakup vouchera, na dowolny termin organizowanego przez WIND HUNTER kursu na patent Żeglarza Jachtowego.  Żeglarstwo jest naszą pasją, którą z przyjemnością dzielimy się z innymi. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy żeglarstwa. Mamy bogate i wieloletnie doświadczenie w szkoleniu żeglarzy. Poza profesjonalizmem gwarantujemy świetną zabawę, a zdobywane u nas uprawnienia są uprawnieniami dożywotnimi! To naprawdę wspaniały prezent!
Zapraszamy na nasz pokład!
Wypełnij Formularz voucher’owy lub skontaktuj się z nami, wszystko Ci opowiemy!

POZNAJ SMAK ŻEGLARSTWA

Nie wiesz, czy żeglarstwo jest dla Ciebie? Może chcesz żeglować, ale niekoniecznie od razu brać udział w szkoleniu na patent żeglarski? Mamy propozycję: Zapisz się na nasz rejs próbny w jedno popołudnie (po godzinie 16-tej), a zabierzemy Cię na kilkugodzinne żeglowanie po wodach Gdańska. Rejs próbny kosztuje 450 zł, niezależnie od tego ile osób zaprosisz na pokład (maks. 5). Podczas takiego rejsu poznasz co to żagle, zobaczysz jak wykonuje się zwroty i na czym to wszystko polega. Jeżeli uznasz, że żeglowanie to coś dla Ciebie i zechcesz zapisać się na któryś z naszych kursów, obniżymy jego koszt o 50 zł! … Tobie, oraz wszystkim osobom, które gościliśmy wraz z Tobą na pokładzie!

Istnieje możliwość dołączenia do trwającego kursu (koszt dołączenia do grupy wynosi 50zł/godz.). Fajnie? Pisz do nas!

RODZINNA PROMOCJA NA KURS ŻEGLARSKI

Porwij swoją rodzinę i zapiszcie się razem na jeden z naszych kursów żeglarskich, by dostać zniżkę! Jeżeli nie chcesz żeglować sam, weź ze sobą żonę (albo męża), razem otrzymacie rabat w wysokości 100 zł na Wasze szkolenie. Każda kolejna osoba z Waszej rodziny, którą zabierzecie na maksymalnie pięcioosobowy kurs, zapłaci 50 zł mniej. Mama, tata, dzieciaki* i … dziadek? Razem oszczędzacie 250 zł, a wszyscy zdobywacie patenty! Zniżka obowiązuje też na różnych kursach. Ty na weekendowy, żona na intensywny, a dziadek? Może na kurs na Mazurach lub Kaszubach?

*Warunkiem przystąpienia do egzaminu na patent żeglarza jachtowego jest ukończenie 14 roku życia.

KONTAKT

+48 889 651 238

+48 666 510 469
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
Poza tymi godzinami też zdarza nam się odbierać również w weekendy 😉
@ - całodobowo!

biuro@wind-hunter.pl

Logo Wind Hunter

Jak przetwarzamy Twoje dane? czytaj tutaj.

Call Now Button